Hakkımızda

HAKKIMIZDA
1998 yılında, Türk gezginlere tatil alternatifleri üretmek üzere kurulan, Tiamo Turizm bir tur operatörlüğü şirketidir. Kuruluş amacımız sizlerin tatil anlayışına yenilikler katmak, tatili kolay satın alabilme fırsatları yaratmak, tüketici memnuniyetini ve hizmette kalite önemini bilerek genç, dinamik ekibimiz ile sizlere huzurlu, rahat, avantajlı, kaliteli ve keyifli tatiller yaşatmaktır.

Kaliteli Hizmet;
Türkiye'nin en iyi otel ve tatil köyleri,
İç hat ve dış hat uçak biletleri,
En kaliteli kültür turları,
Mavi yolculuk,
Uygun koşullar, geniş fiyat seçenekleri ile uzmanlık alanımız Yurtdışı Tur paketleri (Out going),
Alternatif tur programları ve destinasyonlar,
Kültür, sanat, eğlence vb. etkinlik organizasyonlar,
Kongre ve Seminer Organizasyonları,
Kayak Turları,
Kiralık Araç Hizmeti,
Sağlık (Termal) Tesisleri ile hizmetinizdeyiz.

KALİTELİ VE AYNI ZAMANDA EKONOMİK TATİLLERİ; BİRİNCİ SINIF MEKANLARDA YAŞAYACAK VE İSTEKLERİNİZE UYGUN TATİL ORGANİZASYONLARINI SADECE TİAMO TURİZM'DE BULACAKSINIZ...

Misyonumuz;
Turizm sektörü gelişiyor. Rekabet artıyor. Global oyuncular yerel pazarlarlarda yerini alıyor. Turizm kavramı artık tatil pazarlamanın ötesinde daha kompleks ürün ve hizmetler içinde barındırıyor. Yelpaze genişliyor, gezi ve tur organizasyonları ulaşım alternatifleri sunumu ise yelpazenin ancak geleneksel kısmını içine alıyor. Ruh ve bedensel ihtiyaçlarınızı optimal şartlarda karşılanması çalışma yaşamına katkısının sağlanması turizmin merkez kavramı olarak algılanıyor. Geleneksel tatil kavramı günümüz insanının ihtiyacını karşılamakta yetersiz kalıyor. Her anı ile değer ifade eden yeni tatil konsepti sürekli boyutlanıyor ve yeni argumanlar üretiyor. Turizmin yeni global konsepti ile kendi modelini oluşturan Tiamo Turizm her an yenilenen organizasyon yapısı ve dünyadaki sektör trendini eş zamanlı yaşama geçiren insan kaynağı ile tatil partneriniz olmayı kendine hedef belirledi.

Bugün geldiği noktada performansı ile hedefinin örtüşmesinden kaynaklanan kıvancı yeni hedeflerinin sermayesi yapan Tiamo Turizm size özel ideal tatil beklentinizi firma stratejisinin temeli olarak değerlendiriyor. Ortak akıl, kesintisiz yenilenen üretim Tiamo Turizm turizm acentelerinin bilinen enstrumanları dışında yeni alternatifleri kendisini tercih edenler ile birlikte üretiyor. " Turizmde klasik olamaz olmamalı" anlayışı ile koşulsuz müşteri memnuniyeti için risk alan cesur girişimleri sektörün gündemine düşürmeme direnci bizi tercih edenler ile pekişiyor. Meydana gelen sinerji sektörün sınırlarını her an test ediyor ve yeni limitler belirliyor. Turizmde yeni sınırlar bizim çizimimiz ile şekillenecek.